فروشگاه زیست باما

چرا جزوات گروه آموزشی زیست باما؟!

جزوات گروه آموزشی زیست باما ماه عسل فعالیت های چندین ماهه دانشجویان پزشکی و دبیران مجرب زیست شناسی می باشد. قطعا وجود کتاب های مختلف برای کنکور و زمان کم شما اجازه نمی دهد تا کتاب های کمک آموزشی با حجم بسیار بالا را مطالعه کنید زیرا شما فقط درس زیست شناسی را در کنکور ندارید بلکه باید به همه درس های خود توجه کنید.

از طرفی زیست شناسی مهم ترین تاثیر را در کنکور تجربی دارد و شما اگر بتوانید این درس را با درصد قابل قبول در کنکور پاسخ دهید نونتون تو روغنه و خیالتون تا حد زیادی آسوده!

برای مطالعه زیست حجم بسیار زیاد جزوه جوابگو نخواهد بود چون هم وقت ندارید و هم مطالب هرز و اضافی در کتاب های حجیم زیاد است. در جزوات ما تمامی مطالب به صورت تضمین شده در حجم پایین گنجانده شده تا بیشترین بازدهی را از مطالعه داشته باشید و بهترین درصد زیست را کسب کنید. 

مطالعه هدفمند یعنی نتیجه مطالعه تان را در تست زنی ببینید که در آخر هر فصل از جزوات زیست باما تست های ان بخش گنجانده شده است تا با استاندارد ترین و کنکوری ترین تست ها نیز آشنا شوید. 

دلیل این که روی تست زیاد اشاره می کنیم این است که متاسفانه در برخی کتاب ها تست های غیر استاندارد فقط با هدف پر کردن کتاب ها طراحی می شود که فقط وقت شما را می گیرد.

در نهایت شما می توانید با خرید جزوات گروه آموزشی باما در کمترین زمان تمام مطالب را مطالعه کنید و بهترین تست ها را حل کنید. 

باما همراه باشید…

 

پیش نمایش جزوه

مشاهده ویژگی های جزوه زیست باما

ویژگی های جزوه دهم زیست باما

اینجا کلیک کنید

پیش نمایش جزوه

مشاهده ویژگی های جزوه زیست باما

ویژگی های جزوه یازدهم زیست باما

اینجا کلیک کنید