جهت اطلاع از شرایط دوره . تماس بگیرید

قدر زمان را بدانید!

این روز ها زمان با سرعت زیادی در حال گذر می باشد و کنکوری ها باید هر چه بیشتر قدر فرصت های باقیمانده را بدانند و از ان استفاده کنند.

در این روز های باقیمانده توصیه می کنیم از خواندن مطالب جدید به خصوص یک ماه قبل از کنکور سراسری پرهیز کنید و مطالبی را که از قبل مطالعه کردید مرور کنید.حتما به یا د داشته باشید که مرور مهم ترین رکن و ضربه پایانی و تثبیت کننده تمامی درس ها می باشد و در صورتی که مطالعه شما بدون مرور صورت گیرد احتمال از یاد رفتن مطالب زیاد می شود و از طرف دیگر میزان بازیابی اطلاعات خوانده شده نیز کمتر خواهد بود.

علاوه بر مرور حتما توجه داشته باشید که تست زنی در این روزها خیلی به کمک شما خواهد آمد و اگر در کنار مرور و جمع بندی مناسب و اصولی تست های کنکور را نیز به میزان مناسب حل کنید  و مشکلات خود را ریشه یابی و به رفع مشکلات خود بپردازید بازدهی مطالعاتی شما به شکل قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

فراموش نکنید که ارزش مطالعه شما در این روز ها خیلی بیشتر از ارزش مطالعاتی شما در طول سال می باشد و اگر طول سال مطالعه مناسبی داشته باشید ولی بعد از عید نتوانید آنگونه که باید مطالعه منطقی و اصولی داشته باشید  از رقابت با دئستان خود عقب خواهید افتاد.

مطالب بیشتری بخوانید ...

ایمنی
zistbama

خطوط دفاعی بدن

اگه فک میکنین که خطوط دفاعی رو فقط تو بازی فوتبال میبینین سخت در اشتباهین! بدن ما هم سه لایه خط دفاعی داره که جوری

ادامه مطلب »
درسنامه ها
zistbama

شیره لوزالمعده

تو این پست آموزشی بزرگ ترین درسنامه مربوط به شیره لوزالمعده رو که مربوط به کنکور و درس و مشق شما هست رو میخایم ارائه

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید